Emmafåtöljer

653482

EMMAFÅTÖLJER 1 par, 1800/1900-tal, svarvade ben, stoppad och med textil klädsel (senare), sitthöjd ca 45 cm

Renoverad, kompletterad, slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Emmafåtöljer

Budhistorik (16 bud)
4963472
4969560
4963472
950
4969557
900
4963472
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.