Mulberry axelremsväska

653448

MULBERRY, axelremsväska, brunt präglat skinn, 1990-tal, märkt "Mulberry Company made in England", numrerad 337410, ca 18x28 cm

Bruksslitage

Fashion

Monter 15

Mulberry axelremsväska

Budhistorik (13 bud)
4973544
900
4973543
850
4973418
4973362
750
4973417
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.