Muberry handväska

653410

MULBERRY, handvöska, svart krokopressat skinn, numrerad 146255, höjd 23x28 cm, originaldustbag medföljer

Bruksslitage

Fashion

Muberry handväska

Budhistorik (25 bud)
4975016
1 900
4974949
1 800
4972728
1 700
4970168
1 600
4964944

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.