M Pyk Stockholm

653335

MADELEINE PYK (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, 157/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm

Oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 9, Vagga 2

M Pyk Stockholm
Budhistorik (14 bud)
4971211
1 300
4970965
4970941
4970941
950
4969179
900

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.