Lotte Laserstein oljemålning

653199

LOTTE LASERSTEIN (Tyskland /Sverig, 1898-1993), Motiv av en sittande modell, signerad Lotte Laserstein, olja på pannå, ca 38x46 cm.

Mindre ytsmuts

Rum 7

Lotte Laserstein oljemålning

Budhistorik (40 bud)
4972599
44 000
4972598
42 000
4972594
40 000
4972597
40 000
4972594
39 000

Slutpris SEK:
44 000
4 246 EUR, 4 822 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.