Tennstop av Johan Gustaf Almqvist, Åbo 1819

653176

TENNSTOP, Johan Gustaf Almqvist, Åbo 1819, höjd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage, liten lagning, skada

Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4990422
35
4987153
30

Slutpris EUR:
35
363 SEK, 40 USD
Utropspris EUR:
150