Bo Åke Adamsson triptyk

652887

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941): "Allegori", triptyk, olja på duk, signerad, varje separat del 80 x 80 cm, total storlek 240 x 240 cm.

Inköpt direkt av konstnären i ateljé på 1970-talet.

Bo Åke Adamsson triptyk

Budhistorik (15 bud)
4961467
4 600
4961466
4 400
4961465
4 200
4961464
4961463
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.