Otto Didrik Ottesen

652844

OTTO DIDRIK OTTESEN (Danmark 1816-1892): Stilleben, signerad och daterad 1868, olja på duk, ca 44x57 cm

Konst, Äldre måleri, Samlingar

Kundcenter

Otto Didrik Ottesen

Budhistorik (14 bud)
4970630
4970628
3 800
4970622
3 600
4970621
3 400
4970144
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.