Vinkylare

652756

VINKYLARE / FLASKKYLARE, 1900-tal, Louis XVI stil, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd 49, 27x27 cm

Spirckor

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Vinkylare

Budhistorik (17 bud)
4971136
1 400
4971133
1 300
4971119
4971119
4971127

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.