Klädhängare i mässing

Föregående | Översikt | Nästa

652734

TAMBURMAJOR, 1900-talets senare hälft, mässing med teakdetaljer, höjd ca 191 cm, diameter 41 cm

Bruksslitage, en aning vinglig / sned

Diverse, Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

652734 - Klädhängare i mässing
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Klädhängare i mässing

Budhistorik

Bud EUR

11 timmar 24 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
15:06   (16:06 )
AKTUELLT BUD EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
600

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund