Matta/Väggbonad monogramsignerad GBJ

651735

MATTA/VÄGGBONAD, rölakan, monogramsignerad GBJ, ca 102x100 cm

Mindre bruksslitage

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (15 bud)
4980412
4980423
4980412
950
4980417
900
4980412
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.