Slagbord 1800-tal furu

651161

SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 80, bredd ca 105 cm, längd 59+71+71 cm

slitage

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Slagbord 1800-tal furu

Budhistorik (19 bud)
4962299
4972037
4962299
1 900
4972035
1 800
4962299
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.