Anders Olson, oljemålnng 'Davidhallsgatan, Malmö'

650080

ANDERS OLSON (1880-1955): "Davidhallsgatan, Malmö", signerad A.Olson 1931, olja på pannå, ca 44x36 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4969891
2019-06-11 19:28:06

2019-06-12 kl 12:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.