Väggfält

648104

VÄGGFÄLT, japan, 1900-talets första hälft, landskap med figurer, ca 125x34 cm

Smärre skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Tavelvagn 3

Väggfält

Budhistorik (6 bud)
4932587
500
4932585
450
4932318
4932584
4932318

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.