Spelskrin 1930-tal

648071

SPELSKRIN, 1930-tal, fanérat i flertalet träslag, locket med dekor av interiör, höjd ca 7, 31x31 cm

Nyckel saknas, locket ngt skevt, smärre ytskador

Diverse

Monter 27

Spelskrin 1930-tal

Budhistorik (7 bud)
4932442
550
4932416
500
4932274
450
4932414
450
4932274

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.