Pia Inglese färglitografi

647983

PIA INGELSE (född 1967): "Ponny pojkens nya kläder", signerad, 16/25, färglitografi, bladmått ca 80x80 cm, oramat blad.

Smärre slitage. Mindre mjukt veck i en nedre kant.

Konst, Grafik, Nutida

Pia Inglese färglitografi
Budhistorik (15 bud)
4932270
950
4932232
900
4932168
850
4932142
4931708
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.