Stolar

647915

STOLAR, s.k caféstolar, 8 st, 1900-talets andra hälft stommar i formböjd lövträ, klädd i bruntskinn, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar

Budhistorik (33 bud)
4932571
5 800
4932568
5 600
4932569
5 600
4932568
5 400
4932567
5 200

Slutpris SEK:
5 800
569 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.