Dagbädd i furu. klädsel i manchestertyg

647870

DAGBÄDD, Horsnaes, Horsens, Danmark, stomme i furu, 1960/70-tal, dyna klädd i manchestertyg, etikettmärkt, sitthöjd ca 40, 180x80 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Budhistorik (16 bud)
4929185
1 800
4932199
1 700
4929185
4929890
1 400
4929185

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.