Carl Brandt oljemålning

647770

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på pannå, ca 46x38 cm

Konst, Äldre måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (32 bud)
4932455
4932452
3 800
4932453
3 800
4932452
3 600
4932450
3 400

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.