Lennart Sand

647761

LENNART SAND (född 1946): Fågel i på sten, signerad och daterad L sand- 86, akvarell, bildmått ca 19x21 cm

Fack 5

Lennart Sand

Budhistorik (2 bud)

4913565
650
4913563

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.