Armbandsur 10 delar

647633

ARMBANDSUR, 10 delar, Certina, Longines, Seiko mfl, olika verk, material och modeller

Bruksslitage. Skador. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Armbandsur 10 delar

Budhistorik (9 bud)
4925212
650
4925081
600
4915245
550
4912623
500
4915243
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.