Raymond Wintz oljemålning

647591

RAYMOND WINTZ (1884 - 1956): Sydländskt landskap med byggnader, signerad R Wintz, olja på duk, 33x41 cm

Rum 5

Raymond Wintz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4932565
2 600
4932560
2 400
4932558
4932538
4922990

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.