Royce damarmbandsur i 14 k guld

647331

ROYCE, damur, 14 k guld, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 3739, diameter 21 mm, vikt ca 7 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (6 bud)
4912622
500
4924021
500
4912622
450
4917395
4912622

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.