Damfickur i 18 k guld

647325

FICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, innerlock i metall, ankargång, boettnr. 57267, diameter 35 mm, vikt ca 32 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damfickur i 18 k guld

Budhistorik (12 bud)
4913877
1 900
4908976
1 800
4907627
1 700
4908194
1 600
4907627

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.