Longines herrfickur

647314

LONGINES, fickur, gulddoublé, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla, ankargång, boettnr. 5166016, verknr.5166016, cal 18.68Z, diameter 50,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, monogram, glas med repor

Klockor/Ur

Longines herrfickur

Budhistorik (12 bud)
4924675
4924087
750
4924672
750
4924087
700
4924669
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.