Lena A Linderholm färglitografi

647278

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Komposition med tårta, signerad samt numrerad 220/225, färglitografi, ca 72x53 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 44

Budhistorik (1 bud)

4928805
2019-05-26 09:46:08

2019-05-27 kl 11:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.