Alberto Meda ''Mesh office chair'' stolar

647146

ALBERTO MEDA, "Mesh office chair", Alias design, 2000-tal, modell formgiven 1992, stommar i aluminium och polyamid med sitsar och ryggar i bärande väv, justerbar justerbar höjd

Bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 10

Budhistorik (16 bud)
4932444
4 600
4932443
4 400
4932435
4 200
4932023
4932432
3 800

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.