Bordspendyl

647068

BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, sent 1800-tal, höjd 48 cm

förgyllning med slitage

Klockor/Ur, Bordsur

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordspendyl

Budhistorik (5 bud)
4919868
1 600
4916671
4910062
4903368
850
4899381

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.