Olle Bonnier

647043

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad och daterad O Bonnier -59, numrerad, färglitografi, ca 42x58 cm

Tavelvagn 1

Olle Bonnier
Budhistorik (1 bud)

4899940
2019-05-16 11:30:28

2019-05-23 kl 19:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.