Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

647000

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger & Ronnie Wood, The Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 10 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (17 bud)
4932467
1 600
4932404
4932465
4932404
1 400
4932463
1 300

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.