Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young

646997

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young, U.C.L.A Pauley Pavillion, 23 Novemer 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (15 bud)
4932381
1 900
4932376
1 800
4932379
1 800
4932376
1 700
4932075
1 600

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.