Karmstol 1800-talets slut England

646981

KARMSTOL, 1800-talets slut, England, mahogny, klädsel i tagel, sitthöjd 44 cm

Klädsel med skador

Möbler, Stolar

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

4900488
2019-05-16 16:20:32

2019-05-23 kl 18:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.