Nino Longobardi blandteknik

646959

NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Nino Longobardi 1970, bladteknik på papper, 59x24 cm
A tergo märkt: A Tornberg Lund

Nino Longobardi blandteknik

Budhistorik (21 bud)
4920409
2 400
4919787
4919660
4919256
1 900
4919255
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.