Record damarmbandsur i 14 k guld

646914

RECORD, damur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, manuell, plexiglas, fixoflexarmband, diameter 21 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, uppdragsaxel av, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (9 bud)
4922272
4921961
750
4921961
700
4912618
650
4912618
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.