Longines Conquest damarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
646913
 
Beskrivning

LONGINES, damur, Conquest, bic, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. L1.113.3, serienr. 26731014, originallänk, viklås, diameter 24 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Damklockor, Fashion
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
Kundcenter
 
 
 
Longines Conquest damarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (20 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4921445
2019-05-23 23:05:58
1 300
4918401
2019-05-23 05:09:11
1 200
4919369
2019-05-23 13:12:13
1 200
4918401
2019-05-23 05:09:11
1 100
4919368
2019-05-23 13:12:08
1 000
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-05-24 kl 19:07
Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
1 200
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK