Cartier Tank armbandsur

646904

CARTIER, armbandsur, Must de Cartier, Tank, förgyllt sterlingsilver, 1980-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 6 112195, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), 23,5x30 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ej originalkrona, bruksslitage

Klockor/Ur, Herrklockor, Fashion

Cartier Tank armbandsur

Budhistorik (19 bud)
4919583
2 800
4919935
2 600
4919583
2 400
4918975
4918940

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.