Golvur England

646895

GOLVUR, England, tidigt 1800-tal, urtavlan märkt John Steel, ek, ett lod och pendel finns, höjd ca 205 cm

Slitage, sprickor, nyckel saknas

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvur England

Budhistorik (5 bud)
4920596
500
4920594
450
4920576
4920548
4914044

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.