Skrivskåp 17/1800-tal i ek

646885

SKRIVSKÅP, 17/1800-tal, ek, tvådelat, intarsia, överdel inredd med hyllplan, underdel med 4 lådor och snedställd skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 211, 109 x 60 cm

Skador, slitage, kompletteringar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivskåp 17/1800-tal i ek

Budhistorik (20 bud)
4920491
4920482
2 800
4920474
2 600
4920466
2 400
4920463

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.