Skinnfåtölj design Karl-Erik Ekselius

646871

KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj med fotpall, JOC, Vetlanda, 1960-tal, benställning i valnöt, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Budhistorik (4 bud)

4919692
4918623
4912459
4912458

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.