Karmstolar i förkromad metall och rotting

646862

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i förkromad metall, sits och rygg klädda i lindad rotting, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Hylla 10

Budhistorik (2 bud)

4932596
500
4932594

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.