Bordsur zink 1800-tal

646838

BORDSUR, zink, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i form av dryckesscen, bronserad, höjd ca 37 cm,

Slitage. Ej funktionstestad. Ojämnheter.

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 6

Bordsur zink 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4918167
2019-05-22 23:07:03

2019-05-23 kl 12:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.