Harry Armstrong Whittle oljemålning

646804

HARRY ARMSTRONG WHITTLE (1834-1904): "A Cumberland stream", signerad, olja på pannå, ca 29 x 45 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (13 bud)
4932383
850
4932049
4931957
750
4932044
750
4931957
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.