Silverbestick 1900-tal

646786

BESTICK, silver, GAB, Stockholm, modell Svensk rund, bestående av: 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, vikt exkl knivar med rostfira blad ca 870 g

Något böjda, bruksslitage

Silver

Silverbestick 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
4919685
3 600
4901372
3 400
4917034
3 400
4901372
4899592
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.