Skohorn Blahnik

646742

MANOLO BLAHNIK, skohorn, rostfritt stål, stämpelmärkt, längd ca 28 cm

Slitage, repor

Fashion

Skohorn Blahnik

Budhistorik (15 bud)
4910185
4916931
950
4910185
900
4911415
850
4910185

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.