Salvador Dali etsning

646739

SALVADOR DALI (1904-1989): "Le Colosse", signerad Dali, färgetsning, numrerad 157/175, bladmått 76x56,5 cm

Gulnad

Rum 1

Salvador Dali etsning
Budhistorik (14 bud)
4920222
4920268
4920222
2 800
4920221
4920220

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.