Picasso Le Bouquet

646715

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi, ca 57x39 cm

Sprickor i glaset

Baltzarsgatan 6, Malmö

Picasso Le Bouquet

Budhistorik (6 bud)
4932292
4931851
4931850
650
4931846
500
4914785
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.