Rölakanmatta 1900-talets mitt

646691

MATTA, rölakan, 1900-talets mitt, signerad, ca 228 x 170 cm

Bruksslitage, fläckar

Mattor/Textilier

Makadamgatan 11, Helsingborg

Rölakanmatta 1900-talets mitt

Budhistorik (23 bud)
4932316
4915275
4932314
4915275
1 700
4932223
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.