Soffbord England

646566

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, England, höjd 44, 103x103 cm

Bruksslitage och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord England

Budhistorik (1 bud)

4901235
2019-05-16 21:20:21

2019-05-22 kl 17:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.