Golvur 1700-tal

646551

GOLVUR, 1700-tal, vitmålat fodral, slagverk, höjd 186 cm, lod, pendel samt vev medföljer

Senare bemålning, slitage

Ändringar/tillägg
En vev finns att avhämta vid utlämningen

Klockor/Ur, Golvur

Golvur 1700-tal

Budhistorik (1 bud)

4917170
2019-05-22 18:25:33

2019-05-22 kl 20:17
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.