Tissot armbandsur

646501

TISSOT, armbandsur, 1960/70-tal, manuellt, urtavla med stavar, diameter av armbandsuret ca 16.8 mm, boett, 18k guld med schweiziska kontrollstämplar; armband, 18k guld, ''X''-länk, Ädelsmycken, Stockholm, 1973, längd ca 16 cm, totalvikt ca 20.5 g

Klockor/Ur

Tissot armbandsur

Budhistorik (7 bud)
4921336
3 400
4921332
3 200
4916165
4916164
2 800
4916160

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.